KONST / Litografier / Färglitografi 13976244
nr 1397 6244
Jonas Bohlin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 270/320, daterad -90, motivet: 71x44 cm, oramat löst blad
Jonas Bohlin, född 1953 i Stockholm, svensk skulptör och formgivare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:54:28
16/5 09:42:02
300 kr
16/5 20:45:38
Jonas Bohlin
Läs mer om Jonas Bohlin